Akşemsettin evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketimiz kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyeti politikası ile hareket etmektedir. Bu yönü ile İstanbul’un en iyi nakliyat firmaları arasında ilk sıralarda yerini alan firmamız, bütün müşterilerimiz için 1. Sınıf hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Akşemsettin Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliyat hizmeti, iş kapsamı olarak oldukça detaylı ve ince işçilik gerektiren bir iştir. Nakliye firmaları özellikle evden eve taşınacak eşyalar konusunda her ne kadar pratikte çok tecrübe edinmiş olsalar da her çalışmada risk vardır. Bu nedenle her eşya taşıma işini sıfırdan bir tecrübe olarak algılamak ve buna göre çalışma planı kurmak durumundadırlar.

Evden eve nakliyat İstanbul genelinde çok sık tercih edilen bir işlemdir. Nüfusun yoğunluğu devamlı yer değişikliği yapan kişilerin sayıca artması demektir. Özellikle iş yeri değişiklikleri ya da okula yakınlık gibi tercihlerin ön plana çıkması taşınma ihtiyacını ortaya koyar. Bu durumda taşınma işleminin istenilen sürede sorunsuz şekilde yapılması talep edilir.

Firmamız, İstanbul’ un tamamında özellikle Akşemsettin evden eve nakliyat konusunda uzun yıllardır başarılı şekilde hizmet sunmaktadır. Burada amacımız bize güvenen müşterilerimizin güvenlerini boşa çıkarmadan işimizi tamamlamak ve emaneti yeni adrese teslim etmektir. Bu sayede müşterilerimiz ile uzun yıllar boyu güvene dayalı bir iş ortaklığı kurarak, bizim için güçlü referans olarak kalmalarını isteriz.

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları birden fazla etkene göre belirlenmektedir. İki adres arasındaki mesafe nakliyat fiyatı hesaplarken ilk kıstas olarak karşımıza çıkar. Mesafe hesabı yapıldıktan sonra, taşınacak eşyanın miktarı fiyata etki eden en önemli etkenlerden görülür.

Evden eve nakliyat fiyat al seçeneklerine gittiğinizde öncelikle karşınıza; “eviniz kaç oda?”, “Eşya kaçıncı kattan alınacak?”, “Eşya kaçıncı kata bırakılacak?”, “Binada asansör kullanılacak mı?”, “eşyaların paketlenmesini firmamı yapacak?” gibi sorular çıkacaktır. Bu soruların her birisi fiyat konusunda karşınıza ayrı bir detay demektir.

Evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında parça eşya taşıma işlemi de gerçekleştirilmektedir. Eğer 1-2 koli, tek parça eşyanın taşınması gibi bir durum söz konusu olacaksa yine fiyat teklifi için bunu belirtmeli ve buna göre fiyat teklifi almalısınız.

Sultanbeyli evden eve nakliyat firmaları arasında sunulan tekliflerde mutlaka belirtilen hizmet kalemlerini karşılaştırmalı ve en doğru fiyat aralığını bu şekilde tespit etmelisiniz. Aksi takdirde aldığınız hizmete karşılık fazla ödeme yapmanız söz konusu olabilir.

Akşemsettin Evden Eve Nakliyat Fiyatları nedir?

1000 ₺ ile 3000 ₺ arasında eşyaların miktarına ve kat durumuna göre değişmektedir.

Akşemsettin Nakliye Firmaları sigorta yapıyor mu?

Firmadan firmaya değişkenlik gösterir. Sultanbeyli Nakliyat olarak eşya sigortası yapmaktayız.