sultanbeyli eşya depolama

Sultanbeyli eşya depolama firması 1990 yılından bu yana Sultanbeyli nakliyat adı altında taşıma ve depolama hizmetleri sunmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sultanbeyli eşya depolama; ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, kurumsal eşya depolama, parça eşya depolama ve özel eşya depolama gibi tüm depolama hizmetlerini itina ve güvenle sunmaktadır. Tüm depolama alanları 7/24 kameralar ile korunmakta ayrıca belirli periyotlarla kontrolü sağlanmaktadır. Eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız İstanbul’un neresinde olursanız olun Sultanbeyli Nakliyat ve Depolama firması sizlere güvenilir bir şekilde ve büyük bir titizlikle hizmet sunmaya hazırdır. Tek yapmanız gereken firma iletişim numaralarından irtibata geçip size en uygun tarihe randevu almaktır.

Sultanbeyli depolama firmasını farklı kılan özellikleri

Sultanbeyli eşya depolama diğer firmalara nazaran her zaman müşteri memnuniyetini gözetmekte ve bu doğrultuda hizmet vermektedir. Gerek profesyonel ekibi gerekse de depolama tesislerinin temizliği ve güvenilirliği insanların bu firmayı seçmesindeki en önemli iki etkendir. Ayrıca sultanbeyli depolama alanları belirli periyotlarla temizlenip havalandırılmaktadır. Sizler de kaliteli bir depolama hizmeti almak istiyorsanız hemen sultanbeyli depolama ile irtibata geçebilirsiniz.

Sultanbeyli eşya depolama firması nasıl hizmet sunar?

Sultanbeyli eşya depolama firması ile anlaştıktan sonra dilerseniz ücretsiz olarak sunulan ekspertiz hizmetinden yararlanarak daha kaliteli ve güvenilir bir depolama hizmeti alabilirsiniz. Firma eksperi evinize gelerek eşyalarınızın miktarını not alır ve bu doğrultuda depolama alanınız belirlenir. Depolama tarihi de belirlenince o tarihte firma ekibi evinize gelir ve sırasıyla;

1.) Eşyalarınızın tamamını patpatlarla paketler.
2.) Eşyalarınızı toz almasına karşın streç filmle sarar.
3.) Dolaplarınız sökülür ve ebatlarına uygun ambalajlama malzemeleriyle paketlenir.
4.) Tüm eşyalarınızın paketleme işlemi tamamlandıktan sonra taşıma işlemine geçilir ve eşyalarınız itina ile ve güvenle kamyona taşınır.
5.) Eşyalarınız tamamen taşındıktan sonra depolamaya gönderilir.
6.) Sizler için özel olarak ayrılan depolama alanına düzenli bir şekilde istiflenir ve streç filmle kaplanır.

İstanbul’un en köklü ve profesyonel eşya depolama firması ile eşyalarınızı güvenle muhafaza etmek istiyorsanız hemen iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Sultanbeyli eşya depolama ücretleri

Sultanbeyli eşya depolama firması ücretleri genel olarak eşyalarınızın toplam hacmine göre belirlemektedir. Standart ev eşyaları için genel fiyatlar şu şekildedir; (KDV dahildir.)
1+1 ev eşyası = 350TL
2+1 ev eşyası = 500TL
3+1 ev eşyası = 650TL