sultanbeyli evden eve nakliyat firması

Evden eve nakliyat ve eşya depolama taşımacılık sektörün en popüler iki hizmetidir. Bilhassa İstanbul’da yaşayan insanlar sıklıkla evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri alıyor. Sokakta yürürken kafanızı çevirdiğinizde bir nakliye kamyonu görmeniz çokta uzak bir ihtimal değildir. İstanbul’un kalabalık nüfusu ve elbetteki pahalı yaşamı insanları ya taşınmaya ya da eşyalarını muhafaza etmek üzere bir depo kiralamaya zorlamaktadır. Bu noktada karşılarına evden eve nakliyat şirketleri çıkıyor. Her insanın amacı kaliteli ve titiz hizmetler sunan köklü bir firma ile anlaşıp evini taşıtmaktır. En sağlıklı evden eve nakliyat hizmetleri genellikle yakın akraba ve dostların tavsiye ettikleri firmalar tarafından verilmektedir. Eğer böyle bir durum söz konusu değilse kesinlikle çok iyi araştırılarak firma tercihi yapılmalıdır.

Yeni ev aldınız ve hemen taşınmak istiyorsunuz veya kiracınız ile sorun yaşıyor bu sebeple hemen taşınmaya karar verdiniz. Öncelikle taşınmaya karar verdikten ve taşınma tarihiniz belirlendikten sonra evden eve nakliyat firması araştırmaya başlamalısınız. Unutmayın ki ne kadar fazla araştırma yaparsanız ev taşıma hizmetleri hakkında o kadar bilgi sahibi olursunuz. Araştırmaya ilk başta yakın akraba ve dostlarınıza danışarak ve tavsiyeler alarak başlayın. Eğer onlar aldıkları evden eve nakliyat hizmetinden memnun kalabilmişlerse size kesinlikle tavsiye edeceklerdir. İkinci olarak internet araştırma yapabilirsiniz. Konum bilginizi paylaşarak kendinize en yakın evden eve nakliyat firmasını bulabilirsiniz. Bu sayede gidip görüşerek anlaşabilme olasılığınız artar. İnternet araştırması yaparken kesinlikle vaatlere kanmamalı firmalar hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Tercihiniz daima köklü ve iyi yorumlar almış firmalardan yana olacaktır. Bu sayede taşınma gününe kadar kendinizi stresli ve düşünceli vakitler geçirmekten kurtaracaksınız.

Evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen insanlara tavsiyemiz kesinlikle Sultanbeyli evden eve nakliyattır. Dinamik ve güçlü eleman kadrosu ile ve sunduğu kaliteli özellikle de titiz hizmetlerle taşınmak isteyen her insanın arayıp bulamadığı taşımacılık ve depolama firmasıdır. Her zaman öncelik olarak müşteri memnuniyetini sağlama gayeleri evini taşıyan insanlardan takdir toplamıştır. 1990 yılından beri durmaksızın hizmet veren sultanbeyli nakliyat belki de sektörün en köklü ve yenilikçi firmasıdır. Firma ekiplerinin kendilerine has paketleme yöntemleri müşterilerinin onlara olan güvenini kat ve kat arttırmıştır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Hizmet Aşamaları

Sultanbeyli Nakliyat firması ile taşınmaya karar verdikten sonra hemen iletişime geçip size uygun tarihe randevu oluşturmalarını isteyeceksiniz. Daha sonra ise anlaştığınız tarihte Sultanbeyli nakliye ekibi evinize gelerek sizlere memnun kalabileceğiniz şekilde evden eve nakliyat hizmeti sunacaktır. Sunulacak nakliye hizmetini aşamalar halinde anlatmak gerekirse;

1.) Tüm eşyalarınız uzman ekip tarafından itina ile paketlenecektir.
2.) Dolaplarınız sökülerek yeni evinizde kurulumu yapılacaktır.
3.) Beyaz eşyalarınız ve avizelerinizin bağlantıları yerlerinden sökülerek yeni evinizde aynı şekilde (duvar montajı yapılmamaktadır.) kurulumu yapılacaktır.

Genel olarak bu şekilde hizmet verilmekte ayrıca müşterilerin özel istekleri mümkün olduğunca yerine getirilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları genel olarak şu unsurlara bağlıdır;

  • Eşya miktarı
  • Kat durumu
  • Asansör durumu
  • Kamyonun binaya yanaşabilme mesafesi
  • Taşınma mesafesi

Sultanbeyli evden eve nakliyat Sultanbeyli ilçesindeki taşınmalara uyguladığı indirimlerle bu bölgedeki en popüler firma olmayı başarmıştır. İstanbul’un 39 semtinde de aktif ve yoğun olarak hizmet sunan sultanbeyli nakliye hizmet politikasından ve kalitesinden hiçbir zaman taviz vermemiştir.