Sultanbeyli Nakliyat, 1990 yılında Hamidiye Mahallesi‘nde kurulmuş evden eve nakliyat, taşımacılık ve depolama şirketidir. Dönemin şartları gereği başlangıçta 1 kamyon ve 1 ekiple hizmet veren sultanbeyli nakliye daha sonra arttırdığı sermaye ile daha fazla kamyonu ve kamyoneti bünyesine katarak büyümeye başlamıştır. Günümüzde birden fazla ekibe ve birçok araca ve ekipmana sahip olan Sultanbeyli nakliyat firması İstanbul’un anadolu ve avrupa yakası tüm semtlerinde aktif ve yoğun olarak hizmet vermektedir.

Peki Neden Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat?

Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmet vermeye başladığı günden bugüne farkındalığını ekibi ve hizmet anlayışı sayesinde ortaya koyabilmiştir. Ekip içerisindeki mükemmel uyum müşterilerin güvenini ve takdirini toplamıştır. Bu sayede kısa sürede evden eve nakliyat sektörünün en popüler ve örnek alınan firması olmayı başarabilmiştir. Ekip içerisinde bir marangoz ve tesisat, elektrik ve taşıma işinde tecrübeli elemanlarla bir evin taşınması için gereken tüm işlemler gerçekleştirilir. Çalışan işçiler daima müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmakta ve onların rahat ve stressiz bir vakit geçirmeleri için gereken özeni göstermektedirler. Ayrıca titizliğe ve güvenilirliğe önem veren firma ekibi bu konularda hiçbir zaman taviz vermemiştir.

Sultanbeyli Nakliyat Firması Nasıl Hizmet Sunar?

Evini taşımaya karar verdiniz ve yakınlarınızın tavsiyeleriyle ya da internet aramasıyla sultanbeyli evden eve nakliye firması ile mutabakata vardınız. Peki bundan sonra ne gibi aşamalar bekliyor sizleri? Bu sorunun yanıtını madde madde anlatarak sizlere yardımcı olmaya çalışalım;

1.) Sultanbeyli Nakliyat ile anlaştıktan sonra dilerseniz ekspertiz hizmeti alarak daha sağlıklı bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.
2.) Karar verilen gün ve saatte sultanbeyli evden eve nakliyat ekibi evinize gelerek önce bir ön hazırlık yaparak tüm eşyalarınızı paketler.
3.) Tüm eşyalarınız ebatlarına uygun ambalajlama malzemeleriyle sarıldıktan sonra taşıyıcı elemanlarla dikkatli bir şekilde kamyona yüklenir ve düzgünce istiflenir.
4.) Tüm eşyalarınız taşındıktan sonra yeni evinize doğru yola çıkılır. Yeni evinize ulaşan firma ekibi eşyalarınızı dikkatli bir şekilde evinize taşır. Dolaplarınızın kurulumu yapılır. Avizelerinizin ve beyaz eşyalarınızın bağlantıları gerçekleştirilir. Tüm eşyalarınız teslim edilip kontrolü yapıldıktan sonra taşınma işleminiz gerçekleşmiş olur.

sultanbeyli evden eve nakliyat paketleme

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl?

Sultanbeyli evden eve nakliyat firması taşınma fiyatlarını evinizin oda sayısına ve bilhassa eşyalarınızın miktarına göre belirlemektedir. Fiyatın belirlenmesinde rol alan bazı değişkenler şunlardır;

  • Eşya miktarı,
  • Taşınma mesafesi,
  • Kat durumu,
  • Asansör durumu,
  • Aracın binaya yanaşma mesafesi ve

hizmet içerisindeki özel istekler evden eve nakliyat fiyatlarının belirlenmesindeki başlıca unsurlardır. Sizler de fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz.

Sadece Evden Eve Nakliyat Mı?

Sultanbeyli nakliyat evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra depolama, ofis taşıma, piyano ve çelik kasa taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, kurum taşıma gibi diğer taşımacılık hizmetlerini de sunmaktadır. Bu hizmetleri sunmak için gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur.

Sultanbeyli Evden Eve Taşıma Ücretiniz Nedir?

900 ₺ ile 3000 ₺ arasında değişmektedir. Eşya miktarı ve kat durumları baz alınmaktadır.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat Sigortası Yapıyor Musunuz?

Müşteri tercihine bağlı olarak kapsamlı eşya sigortası yapmaktayız.

Sultanbeyli Eşya Depolama Fiyatlarınız Nedir?

Aylık olarak 200 ₺ ile 1000 ₺ arasında olup eşyaların kapladığı alana göre değişmektedir.