hamidiye evden eve nakliyat

Hamidiye, Sultanbeyli ilçesinin 27 bini aşan nüfusuyla en kalabalık semtlerinin başında gelir. Son yıllarda uygulanan kentsel dönüşüm projesiyle gelişen mahallelerden biridir. Bu semtte kentsel dönüşüm nedeniyle taşınmak zorunda olan insanlar genellikle bu bölgede popüler olan Sultanbeyli evden eve nakliyat firmasını tercih etmektedirler. Hamidiye evden eve nakliyat olarak sektöre atılan Sultanbeyli nakliyat, başlangıçta sadece Sultanbeyli’de hizmet sunarken arttırdığı müşteri kitlesi ve sermayesiyle İstanbul’un 39 semtinde de hizmet sunma imkanını yakalamıştır. Günümüzde birçok aracı ve profesyonel ekibiyle İstanbul’un tüm semtlerinde büyük bir titizlikle ve itina ile hizmet sunmaktadır.

Hamidiye evden eve nakliyat ilk yıllarda sadece Sultanbeyli ilçesinde hizmet verirken günümüzde ise tüm ilçelerde kaliteli hizmetler vermeye gayret göstermektedir. Popüler firmalar arasında yer edinmeye başlayan hamidiye nakliyat firması Sultanbeyli evden eve nakliyat ismiyle hizmetlerine devam etme kararı almıştır. Hizmet politikasını tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurgulayan firma bu konuda kesinlikle taviz vermemektedir. Tek gayeleri insanların stressiz bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti almalarını sağlayan sultanbeyli nakliyat firma ekibi yıllardan beri müşteriyi memnun etme bilincine sahip tecrübeli elemanlar yetiştirmektedir. Ekip içerisinde kesinlikle 1 marangoz, 1 tesisatçı ve 3 taşıma elemanı bulunmakta ve tüm elemanlar diğer işlerden de anlamaktadır.

Hamidiye evden eve nakliye hizmet anlayışı

Sultanbeyli nakliyat firması ile daha önce hiç çalışmadıysanız kesinlikle nasıl bir hizmet sunulduğunu merak etmişsinizdir. Her evden eve nakliyat firmasının hizmet anlayışı tamamen birbirinden farklı olabilir. Bazı firmalar anlaşılan fiyata göre hizmet verirken, Sultanbeyli Nakliyat gibi kurumsal bazı firmalar da fiyat ne olursa olsun daima müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermektedir. Sektörde kalıcılığın kesinlikle ve kesinlikle tek anahtarının müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet olduğunu bilen sultanbeyli evden eve nakliye ekibi, bugüne kadar hizmetinden memnun kalan müşterileri tarafından tavsiye edilerek İstanbul’un yükünü üstlenmiştir. Peki nasıl bir hizmet politikası uygulanıyor? Bu konuda sizlere gereken bilgileri maddeler halinde sunalım;

sultanbeyli evden eve nakliyat paketleme

1.) Sultanbeyli nakliyat ile anlaştıysanız sıra ekspertiz hizmeti almaya geldi. Firma tarafından ücretsiz olarak sunulan ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın miktarı ve türü belirlenerek daha kaliteli evden eve nakliyat hizmeti almanız sağlanır.
2.) Karar verdiğiniz günde firma ekibi sizin için ayarlanan kamyonla birlikte evinize gelir. İlk önce tüm eşyalarınız tamamen paketlenir ve daha sonra itina ve titizlikle kamyona yerleştirilir.
3.) Tüm dolplarınız de monte hale getirilir ve yeni evinizde kurulumu yapılır.
4.) Avize ve beyaz eşyalarınızın bağlantıları sökülür ve yeni evinizde kullanılır vaziyete getirilir.
5.) Tüm eşyalarınız yeni evinize taşınıp istenilen şekilde dizayn edildikten sonra taşınma işleminiz sona erer.

Kafanıza takılan herhangi bir soru varsa kesinlikle firma ile iletişime geçerek içiniz rahat bir şekilde nakliye hizmeti almanızda fayda vardır. Unutmayın ki firma misyonu müşteri memnuniyeti olduğu sürece stressiz ve kaliteli bir hizmet alacaksınız.

Hamidiye evden eve nakliyat fiyatları

Çoğu evden eve nakliye firması fiyat talep ederken gereken hassasiyeti göstermemektedir. Genel itibariyle hizmet sunulacak olan semtin gelir düzeyi ile alakalı olarak fiyatlandırma yapan firmalar hizmet kalitesinden de büyük ölçüde ödün vermektedir. Sultanbeyli evden eve nakliyat kurumsal firma kimliğiyle İstanbul’un neresi olursa olsun tüm semtlerde aynı fiyat stratejisini kullanmaktadır. Genel olarak fiyatlandırma şu unsurlara bağlıdır;

1.) Taşınacak eşyaların miktarı (oda sayısı)
2.) Taşınacak ve yeni evin kat durumu
3.) Asansör durumu (Talep edilmesi halinde firma tarafından modüler asansör kurulabilir.)
4.) Taşınma mesafesi (Yeni ev ile taşınan ev arasındaki mesafe)

Sizler de Sultanbeyli evden eve nakliyat farkıyla evden eve nakliye ve depolama hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişim bölümünden firma ile irtibata geçip randevu alabilirsiniz.

Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

4 thoughts on “Hamidiye Evden Eve Nakliyat”

  1. Hamidiyeden hasanpaşaya taşınmak durumunda kaldım. Sağolsun sultanbeyli nakliyat ekibi bana bu konuda çok yardımcı oldu. Bu kadar profesyonel bir ekiple daha öne hiç karşılaşmadım. Hiçbir eşyam hasar görmedi. Kesinlikle taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir