Kadıköy evden eve nakliyat ile uzun yıllardır hizmet veren firmamız, önce güven diyerek çalışmalarına devam ediyor!

Evden eve nakliyat süreci, ev sahipleri için karmaşık nakliyat firmaları için ise pratikte kolay bir iştir. Ancak burada firmalar için dikkat noktası her evin kapasitesi ve taşınacak eşyanın durumudur. Taşınacak eşyalar arasında ağırlıklı kırılacak, çizilecek delinecek eşyaların olması iş sırasında 1 kat daha fazla dikkat gerektiğini belirtir.

kadıköy evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat firmaları sundukları hizmetlerde aslında memnuniyeti taşınacak eşyanın miktarı ve cinsine göre belirler. Bir taşınma işleminde eşyanın alınacağı adresin konumu ve ikinci adrese olan uzaklığı oldukça önemlidir. İyi bir nakliyat firması projeyi alırken tüm bu detayları başta hesaplar ve ekibinin durumuna göre bu işi kabul eder. Ancak daha fazla iş alabilmek için atılan hatalı adımlar müşterinin mağduriyetine sebep olabilmektedir.

Evden eve nakliyat platformu üzerinden yapılan seçimlerde genel itibari ile hizmet detayları incelenmeden fiyat bazlı anlaşma yapılmaktadır. Ancak taşınma esnasında kişi aldığı hizmetle hayal kırıklığı yaşayarak keşkeler ile dolu bir taşınma süreci geçirmiş olur.

Ev eşyası taşıma işinde ekibimize ve sunduğumuz hizmete sonsuz güvenmekteyiz. Bunu geçmişte tamamladığımız başarılı taşınma işleri ile açık şekilde ifade etmekteyiz. Nakliye sözleşmesinde anlaştığımız üzere müşterilerimize söz verdiğimiz günde taşınma işlemini gerçekleştiririz. Ertelemeler ile müşterilerimizi mağdur etmeden sorunsuz bir nakliye hizmetinden yana çalışmaktayız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları için önemli olan etkenler eşya miktarı ve iki adres arasındaki mesafedir.

İstanbul genelinde iki noktanın birbirine olan mesafesi hesaplamada ilk etkendir. Bunun akabinde taşınma sürecinde semtin trafik durumu ve nakliye firmasının yaşayacağı sıkıntılı durumlar başta hesaplanarak semt bazlı fiyata dahil edilebilir.

Evden eve nakliyat fiyat al seçeneklerinde en önemli sorular arasında eşya miktarı yer alır. Taşınacak eşyanın miktarı nakliye aracının da büyüklüğünü tespit edecektir. Uzun mesafede çok eşya taşıyacak araç kapasitesi ile az miktarda eşya taşıyacak araç özelliği bir olmaz. Bu durumda iki tür aracın yakıt miktarı da değişkenlik gösterecektir ve bu durum fiyata direkt etki edecektir. Aynı zamanda taşınma işlemi için çalışacak personel sayısı, asansörlü taşıma olup olmadığı her bir detay fiyat için belirleyici etkendir.

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları konusunda detaylı bilgi ve kaliteli hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.