sultanbeyli şehirler arası evden eve nakliyat

Günümüzde evden eve nakliyat konusunda firmalara güvenmek oldukça zordur çünkü maalesef korsan olarak çalışan ve K3 yetki belgesi olmayan o kadar çok firma var ki bunlardan birine denk gelmek muhtemeldir. Yalnız çok araştırıp mutlaka yüz yüze iletişim kurarak anlaşma yoluna gidilmesi sağlıklı bir taşınma için en uygun yöntemdir. Güven, şehir içi taşımacılıkta önem arz ettiği gibi şehirler arası nakliyatta daha fazla önemli hale gelir. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmaya güveninizin tam olması stressiz ve rahat bir hizmet almanıza olanak tanır. Bu sebepten ötürü şehirler arası taşınmalarda mutlaka tavsiye edilen ve köklü firmalar ile çalışmanızda fayda vardır.

Sultanbeyli evden eve nakliyat firması şehir içi taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra şehirler arası nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine çok önem veren firma müşterilerine gereken güveni profesyonel ekibi ve hizmet kalitesiyle fazlasıyla vermektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde şehir içi taşınmalarda olduğu gibi düzenli ve itinalı olarak çalışan sultanbeyli nakliyat firma ekibi güvenilirlik konusunda hiçbir zaman taviz vermemiştir. Müşterilerinin memnuniyeti için ellerinden geleni yapan firma ekibi tecrübeli ve yetenekli elemanlardan oluşmakta ve gerekli tüm taşınma işlemlerini (Dolap montajı ve de montajı, avize bağlantıları, beyaz eşya bağlantıları, vs.) gerçekleştirmektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmet politikası

Sultanbeyli nakliyat, şehirler arası taşımacılıkta şehir içi taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi düzenli ve dakik çalışmaktadır. Daha evvelden de bahsedildiği gibi müşteri memnuniyetini benimsemiş ve müşteri isteklerine her zaman kulak vermiştir. Sultanbeyli nakliyat firma ekibi müşterilerinin diledikleri şekilde hizmet almaları için büyük bir çaba sarf etmektedir. Şehirler arası nakliyatta genel olarak şu sırayla hizmet verilmektedir;

1.) Eksper evinize gelip eşyalarınızın durumunu teyit eder.
2.) Eksper öncülüğünde gerekli paketleme malzemelerinin temini yapılır.
3.) Kararlaştırılan gün ve saatte firma ekibi evinize gönderilir.
4.) Tüm eşyalarınız olası bir darbeye ve tozlanmaya karşı iyice paketlenir.
5.) Marangoz vasıtasıyla dolaplarınızın de montajı yapılır.
6.) Eşyalarınızın tamamı kamyona yüklendikten sonra tahmin edilen sürede yeni evinize varması için yola çıkar.
7.) Yeni evinize ulaşan ekip eşyalarınızı oturma vaziyetine getirerek teslim eder. (Dolaplarınızın montajı ayrıca avize ve beyaz eşyalarınızın bağlantıları da dikkatlice yapılır.)

Sunulan tüm hizmetler garantili ve sigortalı olarak sunulmaktadır. (Her şehirler arası nakliyat hizmeti için kaza sigortası yapılmaktadır.)

Sizler de sultanbeyli nakliyat firması ile şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız hemen iletişim menüsünden firma ile iletişime geçerek en yakın tarihe randevu oluşturabilirsiniz. “Unutmayın ki kaliteli hizmet hak edenin değil herkesin hakkıdır.”