Taşınma Tecrübem

Yıllardan beri eskimeyen hizmet kalitemiz ve personelimizin sizlere verdiği güvenle işlerimizi özverili bir şekilde yapıyoruz. Nakliyatın artık geliştiği bir dönemdeyiz ve tabi müşteri memnuniyetinin zor olduğu, gelişen günümüz teknolojisi sayesinde siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli bir hizmet veriyoruz. Her müşteriyi memnun etmek zordur çünkü nakliye zorlu bir iştir birçok firma işinde iyi olduğunu söylese de, iş pratiğe geldiğinde sorunların yaşanması kaçınılmazdır. Bunun nedeni işlerini ciddiye almamaları nakliye işi ne kadar zahmetli ve sıkıcı olsa da sizlere bulunduğumuz vaatleri yerine getirmek, Sultanbeyli nakliyat olarak bizimle yaptığınız anlaşmanın sonunda sizi güler yüzle ve memnuniyetle uğurlamak istiyoruz.

Dışarıdan bakıldığında evden eve nakliyat işleri zor ve sıkıcı görünür, eşyaların toplanması, de monte edilmesi, paketlenmesi insanlar için çile haline gelebiliyor. Bizler bu işin farkında olup hizmetlerimizde önce güvenli sonra hızlı teslimat şeklinde hizmet sağlıyoruz. Sultanbeyli nakliyat olarak her işte sorunlarla karşılaşabiliyoruz bunlar bazen asansörün olmaması, oturduğunuz yapının eski olması, çok fazla eşyanızın olması ve kafanızın karışması gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor ama endişelenmeyin. Çözüm konusunda sonuç odaklıyız yeter ki isteklerinizi söyleyin.

Aynı zamanda gelişen dünya teknolojisine ayak uyduruyor hizmetlerimizi son derece güvenli hale getiriyoruz. Sizlere gösterdiğimiz samimiyet ve güvenle içinizi ferah tutmanız için bir neden veriyoruz, içinizdeki endişeyi anlıyoruz. Ya eşyalarıma bir şey olursa? Nakliyat sırasında aksilik olursa? Zamanında teslim edilmezse? Gibi endişelerinizi biliyor, tecrübelerimizi ona göre kullanıyor, yıllara dayanan deneyimlerimizi yaptığımız işle sizlere kanıtlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Biz Sultanbeyli nakliyat olarak 1990 yılından yana hizmet kalitemizden ödün vermedik üstüne koyarak hizmet kalitemizi geçen her yıl arttırdık. Çalışmalarımızı incelikle yürüttük, bu yola çıkarken hizmet konusunda her zaman şeffaf bir yapıya sahiptik insanların kaliteli bir hizmet alması için elimizden geleni yapmayı kendimize misyon olarak edindik.

Vizyonumuz çok net: Hizmet kalitemizi müşteri memnuniyetiyle göstermek ve Sultanbeyli nakliyat dediklerinde parmakla gösterilmek. Bu yolda 20 yıllık bir deneyimle karşınıza çıkıyoruz. Sultanbeyli nakliyat olarak işimizi ciddiye alıyoruz usta kadromuzda ‘’ marangoz, tesisat ve elektrik’’ ustalarımızla gerekli tüm işlemleri yapıyoruz.

Nasıl Bir Hizmet Alırım?

Uzman kadromuzla kaliteli işler yaptığımızı 20 yıllık bir süreçte kanıtladık, peki biz evleri nasıl taşıyoruz merak ettiniz mi? Karar verdiğiniz bir günde ve saate ekibimiz evinize gelerek ön hazırlık yapar, eşyalarınızı paketler. Gerekli olan taşıyıcı elemanlarla kamyonetlerimize eşyalarınız dikkatli bir şekilde istiflenir ve yola çıkmaya hazır hale gelir. Varış noktasına ulaşan kamyonetimiz eşyalarınızı yerleştirir, kurulumunu yapar, son kontrollerden sonra da tüm işlemler tamamlanır.

Evden eve nakliyat fiyatlarını ne belirliyor?

*Eşya miktarınız

*Taşınma mesafesi

*Kat durumu

*Asansör durumu

*Aracın binaya yanaşma mesafesi

*İstediğiniz özel hizmetler

İstediğiniz zaman arayarak fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Asıl işimiz evden eve taşımacılık olsa da Sultanbeyli nakliyat: Ofis, depolama işlemleri, hassas eşyalarınızı taşımada (Piyano, çelik kasa), kurulum ve daha birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Puan Ver
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir