Sultanbeyli Nakliyat Fiyatları taşınacak eşyanın türüne ve çokluğuna göre değişim göstermektedir. Ev taşıma, depolama ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde fiyatları etkileyen belli başlı ölçütler bulunmaktadır. Ev taşıma hizmetleri depolama hizmetlerine göre daha uygun olurken şehirler arası nakliye hizmetlerine oranla daha düşüktür. Bu fiyatlar nakliye firmalarının verdiği hizmetin kalitesine göre de değişmektedir. Bu nedenle taşıma hizmetlerinde standart bir fiyat yoktur.

Son yıllarda artan kentsel dönüşüm projeleri taşımacılık sektörüne büyük bir ivme kazandırdı. Bu durum yeni nakliye firmalarının ortaya çıkmasına neden oldu. Sektöre yeni dahil olan firmalar işi alabilmek amacı ile standartların altında fiyatlarla piyasaya çıktılar. Ucuz Sultanbeyli nakliyat fiyatları hizmetin ve işçi kalitesinin düşmesine sebep oldu. Fiyatları düşürmek verilen hizmetin niteliğini ve niceliğini değiştirmektedir. Deneyimsiz işçileri ucuza çalıştırmak ve hijyenik olmayan malzemeler kullanmak bu firmaların başlıca yöntemleridir.

sultanbeyli nakliyat fiyatları

Sultanbeyli nakliyat fiyatları arasındaki bu dengesizlik taşınma hizmeti alacakların kafalarını iyice karıştırdı. Nakliyecilere olan güvenleri azaldı. Bu yüzden araştırma yaparken daha titiz davranmaya başladılar. Eşyalarının, kırılma ve çizilme gibi sorunlar yaşanmadan taşınmasını isteyen müşteriler Sultanbeyli nakliyat firmaları ile anlaşırken sigorta güvencesi istemeleri daha sağlıklı bir hizmet almalarını sağlayacaktır. Ayrıca taşınma hizmeti alacağı firmaların köklü bir geçmişe sahip olup olmadıklarına dikkat etmeleri diğer önemli bir konudur. Köklü firmalar bu işte tecrübeli olduklarından hem çalışanları hem verdikleri hizmet daha profesyonel olacaktır.

Sultanbeyli Nakliyat Fiyatları

Sultanbeyli evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken dikkate alınan ölçütler şunlardır;

 • Eşyanın türü,
 • Eşyanın alınacağı adres ile taşınacağı adres arasındaki fark,
 • Eşyanın taşınması için gerekli olan işçi sayısı,
 • Eşyanın paketlenmesi için gerekli olan ambalajlama malzemeleri,
 • Eşyanın taşınması için gerekli olan nakliye aracının büyüklüğü,
 • Eşyanın kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata boşaltılacağı vs.

Ev taşıma hizmetlerinde Sultanbeyli nakliye fiyatları;

1+1 ev eşyası750 ₺
2+1 ev eşyası1000 ₺
3+1 ev eşyası1250 ₺
4+1 ve üstü ev eşyası1500 ₺

Eşya Depolama Fiyatları

Sultanbeyli eşya depolama fiyatlarının belirlenmesinde temel alınan ölçütler;

 • Depolanacak eşyanın çeşidi (ev-ofis eşyası veya parça eşya),
 • Eşyanın miktarı,
 • Eşyanın ebatları,
 • Eşyanın depolanması için ayrılacak olan alanın hacmi,
 • Eşyanın depoda kalacağı süre,
 • Eşyanın korunması için gerekli ambalajlama malzemesi
Ev eşyası depolama1+1 depolama 200 ₺ 2+1 depolama 300 ₺ 3+1 depolama 400 ₺ 4+1 ve üstü depolama 500 ₺
Ofis eşyası depolama200 ₺ – 400 ₺
Parça eşya depolama90 ₺ – 180 ₺

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Sultanbeyli şehirler arası nakliyat fiyatları diğer hizmetlere göre daha yüksek mahaliyetli bir hizmettir. Ayrıca müşterilerin en çok kaygı yaşadığı hizmetlerin başında gelmektedir. Eşyalarının, emanet ettikleri gibi kendilerine ulaşması en önemli temennileridir. Fiyatların yüksek olmasına neden olan bazı faktörler vardır. Bu faktörlerin başında eşyanın alınacağı şehir ile taşınacağı şehir arasındaki farktır. Bu farkın artması fiyatların artmasında çok önemli bir rol oynamaktadır. Diğer bir neden ise eşyanın taşınması için gerekli olan aracın büyüklüğü. Eğer eşya tam bir ev eşyası ve çok ise müşteriye özel araç çıkmaktadır.  Eğer eşya az ise aynı istikamete gidecek diğer eşyalarla birleştirilerek bir araca yüklenir. Bu durumda fiyat daha uygun hale gelir.

Sultanbeyli Nakliyat Firmamız Özelinde

Sultanbeyli evden eve nakliyat, 1990 yılında kurulmuş olup bu sektördeki köklü firmaların başında yer almaktadır. Sistemli çalışma prensibi ve deneyimli işçi kadrosuyla profesyonel çalışmalar yürütmektedir. Müşteri memnuiniyetini ön planda tutarak titiz hizmetler sunmaktadır. Marangoz ustası, elektirikçi ve paketleme ekibiyle organize bir şekilde çalışmaktadır. Taşınma öncesinde ve sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmaz ve sağlıklı bir hizmet almış olursunuz.

Sultanbeyli nakliye fiyatlarımız son derece ekonomiktir. Çalışanlarımız, taşıma hizmetlerinde deneyimi olan kişilerden oluşmaktadır. Firma bünyesinde herhangi yabancı bir kimse çalıştırılmamaktadır. Kalın dayanaklı kolilerimiz, temiz ambalajlama malzemelerimiz ve giysi dolaplarımız ile eşyalarınız özenle taşınır. Beyaz eşyalar ve dolapların gerekli tüm kurulum işlemleri yapılır.

Sultanbeyli nakliyat ile sorunsuz bir şekilde taşınmanın püf noktaları;

 • Kaliteli malzeme,
 • Profesyonel kadro,
 • Köklü bir geçmiş,
 • Geniş ve teknolojik araç donanımı,
 • Asansörlü nakliye aracı,
 • Mini giysi dolapları,
 • Profesyonel paketleme,
 • Organize ekip çalışması,
 • Güvenilir hizmet

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Sultanbeyli Evden Eve Taşıma ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sultanbeyli Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

849 ₺2den başlamaktadır ve eşyaların miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

Sultanbeyli evden eve taşıma hizmetleriniz sigortalı mıdır?

Bütün taşımacılık hizmetlerimiz için sigorta yapılmaktadır.

Sultanbeyli Eşya Depolama Fiyatlarınız Nedir?

Aylık 200 ₺’den başlamakta olup, eşyalarınızın miktarına göre değişmektedir.

Puan Ver
[Total: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir